Греція погодилася прийняти умови кредиторів – Financial Times

СвітЛюбко Петренко, 1 липня 20154820
Греція погодилася прийняти умови кредиторів – Financial Times

Влада Греції погодилися прийняти умови міжнародних кредиторів. Про це повідомило британське видання Financial Times з посиланням на лист прем'єр-міністра Греції Алексіса Ципраса, який він надіслав президентові Єврокомісії, голові Міжнародного валютного фонду (МВФ) і керівникові Європейського центрального банку.

Згідно з текстом листа, Ціпрас погодився на умови кредиторів, які були запропоновані на минулому тижні, включно з реформами, спрямованими на жорстку економію. У листі грецький прем'єр просить продовжити програму фінансової допомоги обсягом € 29,1 млрд.

Єдиний виняток, на якому наполягає Ципрас, – запровадження 30-відсоткової податкової пільги для грецьких островів. У листі прем'єр пояснив необхідність цього заходу складністю в постачанні необхідними товарами і ресурсами.

Ципрас також погодився на підвищення пенсійного віку до 67 років, проте просить розтягнути процедуру підвищення до жовтня 2022 року. У листі також міститься прохання про збереження до 2019 року спеціальних «грантів солідарності» для бідних пенсіонерів.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук