Грецький фонд оголосив конкурс для молодих українських управлінців

Учасники програми відвідають Школу управління Гарвардського університету

Благодійна організація оголошує конкурс з відбору українців, які відвідають Школу управління ім. Джона Ф.Кеннеді

Благодійна організація «Фонд Бумбураса» оголоcила конкурс для молодих українців, які відвідають тижневу програму лідерства у Школі управління ім. Джона Ф. Кеннеді при Гарвардському університеті у листопаді 2017 року. Про це йдеться у прес-релізі фонду, оприлюдненому агентством «Інтерфекс-Україна».

Як зазначається, програма була створена для нового покоління лідерів, які працюють у розвинених країнах та таких, що розвиваються, нещодавно індустріалізованих та тих, що знаходяться у перехідному періоді. Програма розроблена для професійного розвитку політичних лідерів, представників директивних органів, урядових посадових осіб, військових, фахівців некомерційних організацій, громадських груп та корпоративного сектору.

Дата і місце проведення програми - з 5 по 10 листопада 2017 року у Кембриджі (Массачусетс, США).

Для участі у програмі кандидати повинні мати від 5 до 15 років досвіду професійної діяльності і обов'язково знати англійську мову. Усю інформацію можна отримати на сайті Школи управління Гарвардського університету. Там само можна отримати анкети для подачі заявок, які прийматимуть до 31 серпня. Організатори програми повідомили, що обрані кандидати отримають стипендію, яка покриє витрати на навчання, проживання в готелі, харчування та переліт з Києва до Бостону.

Оголошення переможців відбудеться 20 вересня 2017 року.

До слова, благодійна організація «Фонд Бумбураса» займається наданням допомоги в сферах благодійності в освіті, охороні здоров’я, екології, соціальному захисті, культурі та мистецтві, науці та спорті, а також розвитком і підтримкою цих сфер в суспільних інтересах.

Серед завдань Фонду зокрема є пошук і розвиток талановитої молоді, сприяння соціальної реабілітації малозабезпечених, інвалідів ті інших осіб, які потребують піклування, а також розвиток і поширення грецької культури в Україні, охорона і збереження культурної спадщини Греції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук