Громадській організації «свободівців» погодили приватизацію приміщення без конкурсу

ЕкономікаО.Г., 8 квітня 20164280

Депутатська комісія Львівської міськради з питань комунальної власності рекомендувала управлінню комунальної власності включити до переліку об’єктів, що підлягають приватизації способом викупу приміщення на вулиці  Гетьмана І. Мазепи, 11.

Це рішення підтримало 5 членів комісії. Ще двоє, Вікторія Довжик та Юрій Мельник, утрималися, йдеться в протоколі засідання.

У разі позитивного голосування на сесії право викупити дане приміщення на першому поверсі площею 62,1 кв. м отримає громадська організація «Наш клуб».

Як розповів ZAXID.NET голова комісії Юрій Мельник, ГО «Наш клуб» поставило в приміщенні тенісні столи і дозволяє дітям використовувати їх безкоштовно для занять.  

Ціна, за якою приватизують приміщення на вул. Гетьмана І. Мазепи, 11, стане відома лише позитивного голосування на сесії та його оцінки.

ГО «Наш клуб» зареєстровано влітку минулого року. Керівником є Андрій Карбовник, член ВО «Свобода», депутат ЛМР. Засновниками в реєстрі вказано Юрія Стадника, який є бізнес-партнером Карбовника, та Олега Федоровича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук