Гроші на операцію письменника Юрка Іздрика зібрали за добу

КультураМар'яна Вербовська, 22 листопада 201648000
Гроші на операцію письменника Юрка Іздрика зібрали за добу
Юрко Іздрик – український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер»

Менше аніж за добу шанувальники Юрка Іздрика зібрали необхідну суму на операцію для відновлення зору письменника. Про це інформує Мистецька Рада «Діалог» на своїй сторінці у Facebook.

Загальна сума, необхідна для повної операції (заміна кришталиків на обох очах) – приблизно ₴35 тис. Лікування відбуватиметься у Івано-Франківську, у Центрі відновлення зору AS, у другій половині грудня.

«Дорогі друзі, дуже вам дякуємо, необхідну суму зібрано менше, ніж за добу! Іздрик просить припинити цей нестримний потік любові, і посилає вдячність усім, хто долучився», – йдеться у повідомленні Мистецької Ради «Діалог».

Юрко Іздрик – український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Автор повісті «Острів КРК» (1994), поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів» (1996), романів «Воццек» (1996, 1997), «Подвійний Леон» (2000) і «АМтм» (2004), збірки есеїв «Флешка» (2007), «Флешка-2GB» (2009), «Таке» (2009), «Underwor(l)d» (2011), «Іздрик. Ю» (2013), «Після прози» (2013), «AB OUT» (2014), «Календар любові» низки повістей, оповідань, статей з культурології та літературознавства.

Іздрик – один із творців станіславського феномену. Також Іздрик займається спільним музичним проектом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком «DrumТИатр».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук