Гурт «ShockolaD» та Брія Блессінг запрошують на проект «ІВАСЮК in da jazz»

В альбомі «IVASYUK» музиканти поєднали джаз, хіп-хоп, R'n'B

Головні новини Львова 07.12Оксана Сенишин, 7 грудня 2018, 16:25 283 1

R'n'B та джаз поєднали з піснями Володимира Івасюка. Львівська співачка Брія Блессінг та гурт «ShockolaD» запрошують почути це на проекті «ІВАСЮК in da jazz». Вже цієї суботи, 8 грудня, у філармонії.

Музиканти ближче пізнали Івасюка кілька років тому. Адже, до прикладу, Брія Блессінг лише у тринадцять років переїхала до Львова з Америки, тож фактично до цього його не чула.

«До проекту "Голос країни" я нічого не знала про Івасюка. Про його пісні. Творчість. І коли ми почали працювати над цим проектом, то я мала можливість набагато глибше познайомитися з його творчістю. З його родиною, життям. І він дуже мене вразив і надихає сильно!», – розповіла співачка Брія Блессінг.

Над цим проектом роботу почали чотири роки тому. Від концерту «Івасюк. Перезавантаження». Тоді львівські артисти – де на сцені була і Оксана Муха, і скрипаль Олександр Божик , і «Піккардійська терція» – вперше дали нове звучання пісням композитора. Але Брія з гуртом пішли далі і зібрали в осучасненій обробці десять хітів Володимира.

«Ми працювали-працювали над кожним твором, не спішили. Це все природньо. І ось цей час настав і зараз маємо спільний альбом з Брією Блессінг – називається він «IVASYUK», – розказав учасник гурту «ShockolaD» Ігор Гнидин.

«Ми хотіли робити щось таке, що з музикою роблять зараз в світі. В якій комбінують все: джаз, хіп-хоп, R'n'B , електроніку, імпровізкацію. Все змішують в одну купу і ніхто цього не боїться. Хотіли, щоб люди не говорили так: «А, Івасюк – це якийсь там старий. Для старших людей. Для нас, молоді, – він вже не цікавий», – пояснила учасниця гурту «ShockolaD» Анастасія Литвинюк.

Тож Володимир Івасюк цієї суботи буде неочікуваним і сучасним. Таким впродовж цього місяця його вже чули у Тернополі, Ужгороді, Чернігові. Після Львова повезуть й до Києва. А невесні ще й до Сполучених Штатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук