Художник Павло Федів поєднав у виставці Львів з польськими містами

Головні Новини за 20 січняЮлія Девда, 20 січня 2015, 19:13 734 0

У Палаці мистецтв відкрили виставку художника Павла Федіва «Живописна душа міст: Львів-Перемишль-Замосць-Ланьцут-Жешув». Її мета – поєднати місто Лева з польськими центрами культури, які схожі не лише архітектурою, а й близькі за розташуванням та ментальністю.

Як розповів сам автор, пейзажі Львова малював ще з 80-х років, а на зображення польської місцевості витратив лише місяць. За його словами, такі міста обрав тому, що кожне з них дивує по-своєму.

«У Замосці є річка та гарні класичні будівлі. У Перемишлі на пагорбах стоять костели, побудована там і церква Івана Хрестителя. Ланцют, наприклад, славиться розкішним палацом і костелом Станіслава Біскопа», – поділився враженнями художник-мандрівник.

Зі Львовом у Павла Федіва стосунки дуже міцні, оскільки народився, виріс і здобував фах у цьому місті. Окрім цього, створив тут картини, надихаючись його архітектурою: будинками, балконами, дахами та бруківкою. На картинах, представлених на виставці, Львовом протікає річка, яка оживлює місто.

У планах митця – поєднати Львів з іншими країнами: «Я мандрував з аквареллю, у мене є картини Німеччини, Франції, Югославії. Будь-яка річ є цікава, якщо осмислити та опрацювати її. Тоді і з’являється творчість».

Виставка робіт триватиме щонайменше десять днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук