Художники з різних регіонів України проїдуть з Харкова до Івано-Франківська

КультураК.С., 2 жовтня 20152151

Ініційовано культурний проект «Намальовані діалоги», який має допомогти вирішити проблему відсутності комунікації між різними регіонами країни.

В основі проекту лежить подорож художників з різних регіонів України (у тому числі окупованих Донбасу і Криму) в автобусі за маршрутом Харків-Івано-Франківськ. У ході поїздки учасники познайомляться з різними регіонами країни та один з одним. Проект фокусується на діалогах художників під час подорожі і на їх спілкуванні з місцевими жителями. Основною метою є створення арт-об'єктів по шляху проходження проекту, руйнування негативних стереотипів як щодо людей з тих чи інших регіонів країни, так і до сучасного мистецтва, повідомив Cultprostir.

Ініціатор проекту, директор фестивалю Respublica Андрій Зоїн пояснив: «Основна наша проблема в тому, що ми не знаємо один одного, а судимо і робимо висновки на основі того, що побачили в телевізорі чи прочитали в інтернеті. У цьому проекті ми якраз і поживемо разом, будемо разом їсти, пити, спати, розмовляти, заодно проїдемося регіонами, в яких не були, подивимося на людей, дізнаємося їхні звички. І під враженням від всього цього за 10-12 днів подорожі будуть створені роботи, які, можливо, і будуть відображати те, що відбувається з нами – але не на вербальному рівні, а на емоційному, емпатичному».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук