Художники-випускники Львова 2017 року показали, яким є сучасне мистецтво

Головні новини Львова 05.07Марічка Крижанівська, 5 липня 2017, 19:26 1758 0

Львівська академії мистецтв відкрила виставку найкращих дипломних робіт випускників за 2017 рік. Це покоління художників – сміливе, вони не бояться експериментувати і давати собі волю. Усе те, чого досягнули студенти за роки навчання, показують у галереї Львівської академії мистецтв.

Чого варта хоча б спідня білизна із скла у проекті «Одеса як вона є» Інни Делієвої. На перший погляд, легка і невимушена, а насправді – страшенно складна робота.

«Оця білизна – це речі, які висять на балконах і між балконами в одеських двориках. Їх авторка передала у склі. Використала техніку спікання і найскладніше, що декор на цих об'єктах виконаний бормашинкою, надзвичайно кропітка, довга і акуратна праця», – коментує кураторка виставки, мистецтвознавець Анна Єфімова.

Усе найкраще показали усі кафедри академії. Від монументальників Ганна Шумська демонструє свою інсталяцію із скульптур.

«Мої скульптури складаються із 2 частин, тому що все в світі складається з двох компонентів: чорне-біле, добро-зло. І ця інсталяція зроблена у вигляді такої гри, тобто глядач заходить у неї і також відчуває себе гравцем», – пояснює Ганна Шумська, випускниця кафедри монументального живопису.

Кожен із цих авторів уже сформований самодостатній художник із власним почерком.

«Молодь нашої академії після диплому показує себе дуже сучасними і актуальними в своєму мисленні. Як на мене, ця категорія мислячих художників є вкрай потрібна для їхнього майбутнього», – розповів проректор Львівської академії мистецтв Роман Яців.

«Назвали ми свій проект «Наші». Тому що хотіли закцентувати увагу наймолодших митців і відвідувачів на тому, що кожен з них взаємодіє між собою, взаємодіє з середовищем. І разом вони творять Академію мистецтв», – додав Юрій Новачинський, керівник інформаційного відділу академії.

Твори майже 40 авторів затримаються у галереї до середини серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук