Художниця українського походження розробила новорічний дизайн для Starbucks

КультураК.С., 23 листопада 20168760
Художниця українського походження розробила новорічний дизайн для Starbucks
Анна Буччіареллі

Художниця з Канади Анна Буччіареллі (Шинлова) стала однією з 13 фіналістів конкурсу, який проводився у грудні минулого року американською кавовою компанією та мережею кав’ярень Starbucks. Понад 1 200 людей зі всього світу взяли у ньому участь, опублікувавши фотографії зі своїми варіантами новорічного дизайну горняток у соціальній мережі Instagram. Малюнки Анни та інших фіналістів тепер прикрашатиме горнятка у кав’ярнях Starbucks в 75 країнах.

Дизайн Анни охоплює традиційні новорічні елементи – ялинку та маленькі будинки, вкриті снігом, Санту на санях, запряжених оленями, а також унікальні елементи українського петриківського розпису – квіти та листя, повідомляє «Голос Америки».

Анна Буччіареллі до традиційних елементів додала фрагменти петриківського розпису

Анна переїхала з України в Канаду ще підлітком. Ще у Києві вона вивчала техніку петриківського розпису, що сформувало її як художницю. Його елементи вони використовує і досі.

«На мій стиль вплинуло навчання класичному українському живопису «петриківка». Після переїзду в Канаду, я продовжувала використовувати цей стиль у всіх своїх роботах. Цей конкурс був чудовим шансом продемонструвати унікальну естетику «петриківки» світові”, - розповіла художниця.

Анна працює у лікарні міста Торонто, проте знаходить час і на те, щоб займатись дизайном. Проте, за її словами, займається лише тими проектами, які її захоплюють.

Фото: «Голос Америки»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук