Іноземних блогерів знайомлять у Львові з українською культурою

Іноземців хочуть переконати, що Україна – це не тільки війна

СуспільствоОрися Шиян, 18 серпня 20165050
Іноземних блогерів знайомлять у Львові з українською культурою
фото «FEEL UKRAINE»
Іноземні гості на львівській Ратуші

У Львові перебувають 20 стажерів із різних куточків світу, яких знайомлять з культурою і спадщиною міста. Новий національний проект «FEEL UKRAINE» презентує міжнародна молодіжна організація AIESEC з метою створення позитивного іміджу України на міжнародному рівні, побудовою дружніх стосунків між різними культурами. Ідея такого проекту зародилася ще минулого літа для розвіювання стереотипів, які пов'язують Україну лише з війною, передає ЛМР.

«FEEL UKRAINE»  – це унікальний національний проект, який проводиться лише другий раз в Україні. У Львові у ньому беруть участь 20 іноземних стажерів, зокрема, блогери, фотографи, журналісти, які приїхали, щоб інформувати про цікаві місця в Україні через мистецтво. Стажери впродовж проекту пишуть статті, фотографують, і опісля це публікується у соцмережах і на всеукраїнському сайті», ― розповіла керівник проекту Софія Голинська.

Учасники проекту з Німеччини, Бахрейну, Туреччини, Єгипту, Нідерландів, Китаю, Малайзії, Мексики, Марокко та Тунісу відвідали Львів, Чернівці, Івано-Франківськ і Тернопіль. За їхніми словами, вони мало знали про Україну і хотіли особисто побачити.

Найбільше іноземців вразила українська гостинність і привітність, проте розчарувало те, що люди мають стереотипи до іноземців і відчутний расизм. 

Як додали в організації, у рамках проекту «FEEL UKRAINE» також  відбудеться «Фестиваль культур», під час якого стажери з різних країн світу готуватимуть свої національні страви, танцюватимуть і співатимуть національних пісень, презентуючи свою культуру.

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, діяльність якої спрямована на розвиток лідерського потенціалу у молоді через міжнародні стажування. Організація об'єднує 126 країн світу, де кожна частина процесів керована студентами та нещодавніми випускниками, які зацікавлені у світових проблемах, розвитку лідерства та культурному розумінні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук