Інсталяція «Вівці. Свобода» зникла з художнього музею у Києві

КультураК.С., 18 липня 201511940
Інсталяція «Вівці. Свобода» зникла з художнього музею у Києві
фото НХМУ

У ніч з 16 на 17 липня 2015 року з території Національного художнього музею України зник мистецький об'єкт. 16 липня о 19 годині художня інсталяція у вигляді овечої отари ще була на своєму місці, 17 липня о 9 годині огорожа музею була порожньою. Музей був змушений звернутись із відповідною заявою до міліції.

Мистецький об'єкт створено 5 липня під час художньої акції "Вівці. Свобода!", ініційованої київськими художниками та НХМУ на підтримку виставки художника Якова Гніздовського. Результатом рисування відомих художників – графіків та ілюстраторів, дітей, дорослих відвідувачів стала інсталяція з 34 унікальних овець. Мистецький об'єкт був прийнятий на тимчасове збереження, і 9 липня графічну "отару" прикріпили до музейної огорожі, де вона й перебувала до моменту зникнення.

Є всі підстави вважати, що мистецький об'єкт "Вівці. Свобода!" вкрадено, заявлиють музейники. ЗЗа останні два місяці це другий об'єкт на паркані, який втрачає музей. Першим стала музейна вивіска з повідомленням про назву виставки та її дати. Ця вивіска була ліквідована КП "Київреклама" на замовлення Департаменту містобудування та архітектури КМДА – як об'єкт зовнішньої реклами. Спроби НХМУ вести діалог із КМДА та "Київрекламою" конструктивного результату не дали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук