Інститут Нацпам'яті Польщі відкриває у Львові освітній проект «Зупинка історії»

Це освітній проект Інституту національної пам’яті про новітню історію Польщі

Інститут Нацпам'яті Польщі відкриває у Львові освітній проект «Зупинка історії»
фото PAP
Метою проекту є популяризація знань про новітню історію Польщі

У четвер, 17 травня, Інститут національної пам'яті Польщі запустить у Львові проект під назвою «Зупинка історія». Про це повідомляє «Польське Радіо».

Як зазначається, мета проекту - популяризація знань про новітню історію Польщі та історичну освіту. Відкриття «Зупинки історія» відбудеться у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові. «Це буде наступне після нещодавно відкритої «зупинки» у Мінську, Гродні та Чикаго місце, де зможуть збиратися усі цінувальники історії, де можна буде дискутувати про презентовані фільми та книжки, подивитися виставки, послухати лекції або зустрітися зі свідками історії», - йдеться у прес-релізі польського Інституту нацпам’яті.

Відкриє «Зупинку історія» президент ІНП Польщі Ярослав Шарек. Перед відкриттям голова Інституту спільно з делегацією відвідає Меморіал львівських орлят на Личаківському кладовищі. На зворотному шляху представники ІНП Польщі здійснять візити до села Задвір'я Львівської області, де у 1920 році відбулася одна з битв Польсько-радянської війни та на цвинтарі у місцевостях Горпин, Малехів, Збоївська, Голоско та Мостиська.

Партнером проекту «Зупинка історія: Львів» є Союз польських підприємців Львівської землі.

Зазначимо, що «Зупинки історії» - це освітній проект Інституту національної пам’яті Польщі, що має представити найновішу історію Польщі у різних формах та з різних її сторін, проводити дискусії з історії Польщі та презентації історичного доробку Інституту. На «Зупинках» проводяться конференції, дискусії та зустрічі з авторами та героями історичних публікацій. Постійними пунктами програм є також виставки, перегляди фільмів, а також науково-популярні семінари для учнів, студентів і вчителів.

«Зупинки історія» вже є в багатьох містах Польщі, зокрема в Білостоці, Катовіцах, Кєльцах та Кракові, а також за кордоном. Перша іноземна «Зупинка» була відкрита у вересні 2015 року У Вільнюсі. Наступні - у Луцьку, в Брюсселі, Нью-Йорку, Мінську, Гродно, Чикаго.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук