Інтерактивна карта ремонтів доріг і будинків Львова
Економіка

Інтерактивна карта ремонтів доріг і будинків Львова

Головні вулиці і пам’ятки архітектури, які відремонтують цього року

Н.О., 11 лютого 2016 4414 5

Депутати Львівської міськради прийняли 11 лютого бюджет розвитку міста Львова на 2016 рік. Це дуже значна сума – 1,6 млрд грн, більш ніж удвічі більша, ніж минулого року (676 млн грн). Найбільшими розпорядниками коштів цього року стане департамент житлового господарства та інфраструктури, який розподілить 674 млн грн та департамент гуманітарної політики, на долю якого прийшлось майже 235 млн грн.

ZAXID.NET підготував для читачів перелік найдорожчих, за вартістю ремонту, пам’яток-архітектури та міських доріг, які повинні ремонтувати цього року. На карті позначено суми, передбачені на ці роботи. Червоні позначки - будинки, зелені - міські вулиці.

В цьогорічному бюджеті розвитку передбачено суттєві кошти на реставрацію пам’яток-архітектури нашого міста - 39,5 млн грн. За ці гроші відреставрують понад 50 об’єктів – від балконів та фасадів до капітального ремонту будівель.      

Значні суми також передбачені на ремонти міських доріг. Наприклад, 45 млн грн на ремонт вулиці Мечнікова, який переносять вже кілька років поспіль через складності з ремонтом внутрішніх мереж, з якими стикнулись ще під час першого ремонту у 2008 році. До речі, тоді кошторис складав 10,5 млн грн. На сьогодні повноцінний ремонт буде коштувати понад 67 млн грн. Проте, як запевнив перший заступник міського голови Віктор Пушкарьов, ремонт завершать вже цього року. Він пообіцяв, що вже в липні вулиця буде відкрита.

Також цього року на капітальний ремонт площі Митної виділять 6 млн грн, а на музей Пінзеля, який розташований там же, передбачено 3,6 млн грн. Музей Пінзеля намагаються відремонтувати вже майже три роки. Наприклад, проектно-кошторисна документація на ремонт даху була розроблена ще у 2013 році, потім провели кілька тендерів на визначення підрядників, проте роботи так і не були виконані через брак коштів.

Музей Пінзеля  (фото: Львівська газета) 

Суттєві вкладення планують зробити в реставрацію «Вілли Гражини», що на вул. Коновальця – 5 млн грн. Зараз там розташована кафедра дизайну Львівського лісотехнічного університету. Депутати також вирішили дати на ремонт Домініканського (600 тис. грн) та Єзуїтського костелів – 4,3 млн. грн. А для реставрації балконів та капітального ремонту відомого «Палацу Юзефа Сосновського», що на вулиці Генерала Чупринки, 52 планують виділити 1,7 млн грн. Ще 2 млн грн заплановано на ремонт будинку колишнього страхового товариства «Дністер», що на вул. Руський, 20. За таку ж суму мають відремонтувати дах головного корпусу Львівського університету. 

Щодо доріг, то окрім згаданої вулиці Мечнікова, дорогим для міста об’єктом стане проспект Червоної Калини, який реконструюють за 34 млн грн. У ремонт вулиці Котляревського планують вкласти 25 млн грн, а на Городоцькій планують відремонтувати міст за 30 млн грн.

Детальний перелік видатків бюджету розвитку Львова 2016, прийнятий з усіма поправками 11 лютого, протягом найближчих днів має бути опублікований на сайті Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук