Історію України покаже балет «Життя» у проекті «Ремінісценції.UA»

Мовою танцю нагадають трагічні сторінки української історії

Головні новини Львова 19.11Марічка Крижанівська, 19 листопада 2015, 15:31 846 0

Проект балету «Життя» «Ремінісценції.UA» – це десять новел, у яких артисти розказують частину історії українського народу, що призвела до нинішньої ситуації. 21 та 22 листопада балет «Життя» ще раз запрезентує львівській публіці проект «Ремінісценції.UA» у Будинку науки і техніки Львівської залізниці (Палац залізничників РОКС).

«Ми говоримо про 300 років нищення Російською імперією української еліти, а еліта – це  науковці і митці, ті, хто може бути провідниками народу. Ми вибрали трагічні історії відомих людей», – розповіла Ірина Мазур, керівник балету «Життя», автор ідеї та режисер проекту.

Танцюристи мовою танцю, пластики і музики нагадають історію розстріляного композитора Леонтовича, зламаного і вбитого художника Бойчука, родини Крушельницьких.

На сцені розкажуть і про довоєнну музику Львова.

«Ми будемо піднімати, зокрема, пласт перших львівських дискотек, які відбувалися у 30-ті роки. Це перше танго, перший фокстрот,  зокрема, творчість відомого композитора, який власне і створив першу львівську дискотеку, Богдан Веселовський», – повідомив співак Назар Савко.

До такого проекту балет «Життя» запросив співаків Ірину Долю, Назара Савка і Лілію Ваврін. Усе дійство наповнили яскравим і дуже різним музичним матеріалом.

«Буде багато етніки, але етніки адаптованої, сучасної. І в той же час окрім різних обробок  винятково автентичних українських пісень, ідуть ще просто сучасні твори з автентичним забарвленням», – додала Ірина Доля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук