Івано-Франківська облрада рекомендувала починати навчальний тиждень з гімну і молитви

Крім того, облрада також рекомендувала починати навчальний тиждень з хвилини мовчання за загиблими захисниками України

Івано-Франківська облрада рекомендувала керівникам закладів освіти щотижня перед початком занять розпочинати день з виконання гімну України, хвилини мовчання за загиблими за незалежність країни та спільної молитви. Таке рішення було прийнято на сесії облради у п'ятницю, 21 вересня.

Як повідомило місцеве видання «Бліц-Інфо», Депутати розглянули питання «Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді». Як зазначив депутат-свободівець Василь Сенатович, облрада рекомендує керівникам закладів освіти щотижня перед початком занять розпочинати день з виконання гімну та хвилини мовчання на вшановування пам’яті загиблих за незалежність та цілісність України. За словами депутата, схоже рішення вже приймали в інших областях.

Колега Сенатовича по фракції Оксана Тебешевська таку пропозицію підтримала, втім запропонувала змінити назву проекту рішення на «Про виконання державного Гімну України перед початком занять в навчальних закладах області».

Інший депутат Василь Попович запропонував доповнити проект рішення пунктом про обов'язковий урок «Християнської етики в школах». Однак Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич зазначив, що зауваження швидше стосується освіти, тож ліпше винести таку пропозицію окремим проектом рішення на сесію.

Попович з такою пропозицією погодився, втім запропонував додати до цього рішення пункт про спільне виконання молитви перед початком занять.

«У підсумку депутати підтримали і пропозицію Тебешевської, і Поповича щодо спільної молитви», – повідомляє видання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук