Івано-Франківськ отримав €8 млн кредиту ЄБРР на 35 нових тролейбусів

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 грудня 20164630

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) 26 грудня підписав угоду з івано-франківським комунальним підприємством «Електроавтотранс» про надання кредиту на суму до 8 млн євро для придбання 35 нових тролейбусів, реконструкції та модернізації тролейбусного депо, а також розширення вже наявної мережі електротранспорту , повідомила прес-служба банку.

«ЄБРР виділяє більше ресурсів на підтримку оновлення рухомого складу в містах по всій Україні в контексті своєї програми розвитку громадського транспорту в країні. Новий проект в рамках цієї програми, яка була затверджена в 2015 і спрямована на надання допомоги в заміні старіючої транспортної інфраструктури, передбачає надання кредиту на суму до 8 млн євро КП “Електроавтотранс”, що надає послуги громадського транспорту в Івано-Франківську», – йдеться в повідомленні, яке поширило агентство «Інтерфакс-Україна».

Зазначений кредит, буде супроводжуватися грантом на суму до 1 млн євро зі спеціального фонду акціонерів ЄБРР.

«Нові тролейбуси, закупівля яких відбудеться в 2017 році в рамках прозорої процедури, будуть на 25% ефективнішими, ніж існуючі, більшість з яких досягли стадії повного зносу. Новий рухомий склад також буде енергоефективнішим і екологічнішим», – зазначили у ЄБРР.

Як відомо, ЄБРР також надає кредит на суму до 8 млн євро комунальному підприємству «Кременчуцьке тролейбусне управління» на закупівлю 50 нових тролейбусів, запасних частин до них і ремонтно-діагностичного обладнання..

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні в 1993 р. банк взяв на себе зобов'язання з надання майже 12 млрд євро в рамках 369 проектів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук