Івано-Франківські митці експонують ікони на склі у Трускавці

Культура5 червня 20102981

3 червня в Єпархіальному музеї Трускавця відкрилась виставка ікон на склі чотирьох митців, членів Національної спілки художників України з Івано-Франківська. Жанри та стилі робіт художників різні.

Як повідомив ZAXID.NET директор Єпархіального музею Тарас Шафран, у багатьох містах України вже пройшло близько 20-ти їхніх виставок, а у Трускавці виставка відбувається вперше. На початку квітня цього року така виставка відбулася в Дрогобичі.

Серед учасників виставки є дрогобичанин Володимир Лукань - художник, мистецтвознавець, доцент кафедри образотворчого мистецтва ім. М.Фіголя Прикарпатського національного університету. Працює в галузі ікономалярства на склі, живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. У його творчості переважає іконопис на склі з відчутним переосмисленням традиційної української ікони. Більша частка робіт, що експонуються в музеї належать саме перу цього художника.

Роботи інших митців - Богдана Бринського, Олега Чуйка, та Миколи Павлюка також є цікавими, глибинними та неоднозначними. Ці художники вражають не тільки тим, що і як вони роблять, але й молодим світосприйняттям, оригінальністю авторської позиції та свіжістю, яка не "стирається" з роками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук