Jazz Bez став початком масштабної співпраці Львова та Вроцлава
Культура

Jazz Bez став початком масштабної співпраці Львова та Вроцлава

К.С., 4 грудня 2015 568 0
фото Мирослав Пархомик
Виставка «One Minute Jazz Portrait»

Jazz Bez цього року окрім звичного статусу одного із найбільших джазових фестивалів України стане початком співпраці Львова та Вроцлава напередодні спільної участі у «Європейській столиці культури 2016 р.».

«Культурна столиця Європи» призначається ЄС на один рік, впродовж якого місто отримує більше 1,5 млн. євро для демонстрації свого культурного життя. 2016 року «Європейською столицею культури» стане Вроцлав. Щоб продемонструвати, що межі Європи не завершуються на території Євросоюзу, Вроцлав поділиться титулом «столиці культури» зі Львовом та залучить до своїх акцій львівські культурні середовища.

У 2016 році у Вроцлаві відбудеться масштабна презентація культурного життя Львова. А зараз, ще до офіційного оголошення «Європейської столиці культури» співпраця Львова і Вроцлава починається на найбільшому українсько-польському фестивалі Jazz Bez, який триває із 3 по 12 грудня 2015 р.

Найбільший в Україні джазовий фестиваль Jazz Bez із центром у Львові та найдавніший польський джазовий фестиваль Jazz nad Odrą, що вже пів століття проводиться у Вроцлаві, домовилися про співпрацю. Концерти «ДжазБезу» проходять у Вроцлаві, а у львівській «Дзизі» відкрилася виставка «One Minute Jazz Portrait» відомого вроцлавського джазового фотографа Славека Пжерви. Співпраця двох культових фестивалів розпочне низку спільних акцій культурних середовищ Вроцлава та Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук