Кабмін оприлюднив перелік підприємств, які мають купувати газ лише у «Нафтогазу»

ЕкономікаО.Г., 28 листопада 20143060

Кабінет міністрів України зобов'язав 31 енергогенеруюче та теплогенеруюче підприємство, а також 303 промислових підприємства з 1 грудня 2014 року по 28 лютого 2015 року здійснювати закупівлю промислових обсягів природного газу виключно у НАК «Нафтогаз України». 

Про це йдеться у постанові уряду №647, пише «РБК».

«Установити, що з 1 грудня 2014 року по 28 лютого 2015 року промислові, енергогенеруючі та теплогенеруючі (в частині промислових обсягів газу) підприємства згідно з додатком до цієї постанови здійснюють закупівлю природного газу виключно у гарантованого постачальника Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», - йдеться у документі.

Всього Кабмін визначив 334 підприємств, які не можуть здійснювати закупівля природного газу в інших постачальників природного газу, крім «Нафтогазу».

Також зазначається, що підприємства з державною формою власності здійснюють закупівлю газу у «Нафтогаз» на умовах попередньої оплати.

Крім того, уряд доручив газорозподільним та газотранспортним підприємствам здійснювати транспортування природного газу промисловим, енергогенеруючим та теплогенеруючим (в частині промислових обсягів газу) підприємствам, зазначеним у додатку до цієї постанови, лише з ресурсів «Нафтогаз України» в обумовлених обсягах.

Також Кабмін визнав такою, що втратила чинність попередню свою постанову від 7 листопада, якою підприємства зобов’язав купувати газ з 1 грудня тільки у «Нафтогаз України». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук