Кабмін пропонує дозволити приватизацію 13 морських портів

ЕкономікаІрина Данилів, 7 вересня 20152040

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді виключити з переліку об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації 13 морських торговельних портів. Про це йдеться в проекті закону №2488а «Про внесення змін до деяких законів України щодо об'єктів морського транспорту», зареєстрованомуна сайті Верховної ради.

Йдеться про Українське Дунайське пароплавство, Державне Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів, Чорноморське головне морське агентство «Інфлот» та Південний науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту.

« Законопроект не означає виведення з державної власності їх майна, але дозволить забезпечити підвищення якості менеджменту, проведення реструктуризації підприємств, концентрацію профільних активів, залучення інвесторів, ділових партнерів», - написано пояснювальній записці до законопроекту.

Також ним передбачається встановлюється тимчасовий захист підприємств від позаприватизаційних процедур відчуження їх майна, зокрема в процедурах банкрутства.

На сьогодні, законопроект перебуває на розглядах парламентських комітетів і вже опрацьований комітетом з питань економічної політики. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук