Кабмін розпорядився продати «Турбоатом» і Запорізький алюмінієвий комбінат у 2017 році

ЕкономікаАндрій Стець, 30 грудня 20167450

Кабінет міністрів України розпорядився приватизувати 68% акцій ПАТ Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат (ЗАлК) і 75,2% ПАТ «Турбоатом» до кінця листопада 2017 року. Відповідне розпорядження №1057 уряд ухвалив 28 грудня.

Документом затверджені плани розміщення акцій підприємств, що передбачають продаж зазначених пакетів на конкурсах з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

Крім того, список об'єктів для приватизації в цей період розширено також 22,5% акцій ПАТ по газопостачанню та газифікації «Коростишівгаз», 50% ВАТ «Оснастка», 57,3% ПАТ «Львівський завод «Автонавантажувач», 25,9% «Автоливмаш», 30,9% ПАТ «Кам'янець-Подільськсільмаш» і 99,9% акцій ВАТ «Оріана».

Уряд також продовжив терміни продажу на конкурсі 99,9% акцій «Сумихімпрому» і 99,5% акцій «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» до 30 листопада 2017 року.

Цей документ затверджує плани розміщення акцій, які передбачають продаж цих пакетів на аукціоні в термін до 30 листопада 2017 року.

Зазначимо, що спеціалізація «Турбоатома» - турбіни для теплових і атомних електростанцій, гідравлічні турбіни для гідроелектростанцій, газові турбіни для теплових електростанцій, парогазового устаткування і т. ін.

ЗАлК є єдиним виробником алюмінію в Україні. Його націоналізовано в 2015 році, але колишній власник - російський олігарх Олег Дерипаска - намагається оскаржити це рішення України в міжнародному арбітражі.

Нагадаємо, що в 2016 році Фонд державного майна двічі спробував приватизувати Одеський припортовий завод і двічі не зміг цього зробити. В результаті підприємство буде зупинено, а його цілісний майновий комплекс - здано в оренду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук