Кабмін схвалив запровадження «єдиного вікна» для оформлення вантажів на митниці

Кабінет Міністрів схвалив рішення про створення і функціонування автоматизованої системи «єдине вікно», що спрощує митні процедури та усуває доступ правоохоронців до митних оглядів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у середу, 25 травня, повідомив голова Державної фіскальної служби Роман Насіров.

«Кабінет міністрів схвалив рішення про створення Єдиного вікна на митниці. Це приведе до систематизації та скорочення часу оформлення вантажів», – повідомив він.

Концепція «єдиного вікна» передбачає, що митний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний та інші види контролю здійснюватимуться за допомогою електронного обміну даними без паперових документів, печаток і штампів.

За словами Насірова, відповідно до проекту рішення, час перевірки товару буде регламентовано – не більше чотирьох годин.

Крім цього, з 1 серпня буде запроваджено нову процедуру огляду товарів на митниці. Оформлення товару буде відбуватися з фото- та відеофіксацією та декількома митниками, що має мінімізувати корупційні ризики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук