Кабмін затвердив перелік послуг для проведення «Євробачення»

КультураК.С., 22 грудня 20162560
Кабмін затвердив перелік послуг для проведення «Євробачення»
Кабінет міністрів України затвердив постановою перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення». Про це йдеться на сайті «Урядовий портал».

У постанові «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення"» № 966, замовником названа Національна телекомпанія.

До переліку послуг входять: послуги з розроблення та реалізації концепції пісенного конкурсу «Євробачення»; послуги з оренди трибун, коментаторських кабін та інших конструкцій глядацького залу; послуги з розроблення, виготовлення елементів дизайну сцени та їх встановлення; послуги з організаційної підготовки та проведення акредитації учасників, членів делегацій, преси, персоналу, фанів та гостей конкурсу; послуги з розроблення програми, постановки та проведення неконкурсних виступів під час конкурсу та церемонії відкриття (послуги креативного продюсера); послуги з організації культурно-розважальних заходів; послуги із креативного розроблення та втілення дизайну конкурсу; послуги з акустичного дослідження приміщень; послуги з обстеження технічного стану конструкцій, послуги менеджерів конкурсу (івент-менеджмент); послуги менеджерів з питань безпеки конкурсу; послуги менеджерів з питань підготовки, експлуатації та демонтажу місця проведення конкурсу.

Нагадаємо, головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Окремим рядком у Держбюджеті передбачене державне фінансування проведення в Києві «Євробачення-2017» на рівні ₴455,7 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук