Кабмін затвердив склад правління ПАТ «Українська залізниця»

ЕкономікаІрина Рєвунова, 7 жовтня 201511880

Кабінет міністрів України призначив склад правління майбутнього ПАТ «Українська залізниця», повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Згідно рішення уряду, до складу правління «Української залізниці» увійшли: 

  • нинішній в.о. генерального директора «Укрзалізниці» Олександр Завгородній, 
  • директор з корпоративного управління та мотивації персоналу «Укрзалізниці» Оксана Маріна, 
  • директор з інфраструктури «Укрзалізниці» Сергій Михальчук, 
  • директор з реформування, правової та майнової політики «Укрзалізниці» Євген Кравцов. 

Крім них, після отримання дозволу на працевлаштування до складу правління увійде радник міністра інфраструктури з питань реформування залізничного транспорту німець Штефан Хофсаес.

«Кожен із членів Правління відповідатиме за ефективну роботу за конкретно визначеним напрямком – реформування та правове забезпечення, розвиток інфраструктури, комерційна робота, HR-політика тощо», – зазначили в міністерстві.

Склад правління планують розширити після того, як відберуть решту кандидатів. Наразі в правління вакантні ще  п’ять посад.

У Мінінфраструктури зазначають, що процес корпоратизації «Укрзалізниці» наразі добігає кінця. Уряд вже затвердив Статут майбутнього ПАТ. Рішення Кабміну про склад Правління фактично запустить процес реєстрації акціонерного товариства.

«Створення ПАТ покликане розділити державну та бізнесову функції, які досі поєднувала «Укрзалізниця». Функції державного управління відійдуть до новостворених державних структур – Агентства залізничного транспорту, а також Нацкомісії з регулювання у сфері транспорту (НКРТ), яка відповідатиме за тарифоутворення. «Укрзалізниця» здійснюватиме бізнес-функцію. Такий підхід підвищить ефективність управлінських процесів та приведе їх у відповідність до європейського зразка», – зазначають в уряді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук