«Карпати» не зуміли переграти «Дніпро» в першому матчі з новим тренером

«Карпатам» і «Дніпру» не вдалося перервати свої безвиграшні серії

СпортАндрій Стець, 16 жовтня 20165650
Команди завершили матч на «Арені Львів» внічию

Львівські «Карпати» під керівництвом нового головного тренера Олега Дулуба не зуміли переграти дніпровський «Дніпро» у матчі 11-го туру чемпіонату України.

У матчі, який відбувся сьогодні, 16 жовтня,  на «Арені Львів» команди зіграли внічию - 1:1.

Автором першого голу став 25-річний аргентинський форвард господарів Густаво Бланко-Лещук, який на 29-й хвилині точно пробив головою під дальню штангу воріт Андрія Луніна.

Через 10 хвилин, випередивши Романа Мисака, ударом головою в падінні паритет відновив 20-річний півзахисник гостей Ігор Когут.

Зазначимо, що останній успіх «Карпат» датований 23 липня, коли в 1-му турі львів'яни на виїзді розгромили ФК «Сталь» (3:0).

Команда з Дніпра святкувала свій останній успіх 26 серпня, обігравши в 6-му турі «Зорю» (2:0).