«Карпатнафтохім» не звертався до президента України з проханням відновити торгівлю з Росією

Керівництво підприємства назвало інформацію провокацією

ЕкономікаЯ.І., 21 жовтня 20163790

Поширена низкою ЗМІ інформація про звернення колективу ТОВ «Карпатнафтохім» у Калуші, що на Івано-Франківщині до президента України з проханням відновити економічні зв’язки з Росією є неправдивою.

Як йдеться в офіційному повідомленні компанії, працівники «Карпатнафтохіму» не підписували жодних звернень.

«Жодних «петицій» чи звернень із подібними вимогами до Президента України чи будь-якого іншого органу влади підприємство та його колектив не подавали. Керівництво компанії не давало жодних коментарів стосовно проведення Президентом України зовнішньої політики в цілому та україно-російським відносинам зокрема», - наголошується в заяві «Карпатнафтохіму», яка опублікована на сайті компанії.

Гендиректор ТОВ «Карпатнафтохім» Володимир Шулиндін пояснює, що унаслідок несприятливої кон’юнктури ринку (високі ціни на сировину та низькі ціни на готову продукцію) у 2012 році «Карпатнафтохім» зупинив виробничу діяльність і до сьогодні перебуває в стані простою.

«На підприємстві сподіваються, що держава допоможе  виробництву, зокрема внісши зміни у Податковий кодекс України щодо акцизного податку на нафтохімічну сировину. Це дозволить компанії відновити роботу і забезпечити понад 3 тисячі осіб робочими місцями та повноціними заробітними платами», - каже Володимир Шулиндін

Керівництво та колектив ТОВ «Карпатнафтохім» наголошує, що згадані публікації не містять жодної достовірної інформації, підривають ділову репутацію нашого підприємства та навмисне спрямовані на створення конфліктних ситуацій. Тому ТОВ «Карпатнафтохім» спростовує інформацію, розповсюджену електоронними ЗМІ», - наголосив генеральний директор. Він додав, що залишає за собою право на відстоюванння інтересів Товариства в судовому порядку з відшкодуванням збитків, спричинених порушенням ділової репутації та іміджу підприємства.

У четвер, 20 листопада, низка українських ЗМІ, зокрема і ZAXID.NET, поширили інформацію про звернення колективу «Карпатнафтохіму» до президента України Петра Порошенка з проханням відновити торгівлю з Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук