Кавер на Despacito від Дрогобицької РДА набрав на YouTube понад 15 млн переглядів

КультураНазарій Тузяк, 9 серпня 201837832
Кавер на Despacito від Дрогобицької РДА набрав на YouTube понад 15 млн переглядів
За створений до Дня незалежності України кавер на «Despacito» Віталій Ковалишин отримав 800 грн премії

Кліп на пісню «Десь по світу», створений працівником Дрогобицької РДА Віталієм Ковалишиним до Дня незалежності у серпні 2017 року, набрав на YouTube більше 15 млн переглядів. Навіть за рік після виходу дрогобицька кавер-версія пісні Луїса Фонcі «Despacito» набирає майже мільйон переглядів щомісяця.

Ініціатор створення дрогобицької версії «Despacito» Віталій Ковалишин розповів ZAXID.NET, що записуючи минулого року пісню «Десь по світу» ніхто не очікував, що вона стане такою популярною.

«Робилося це для просто того, аби показати, що в нас в районі є молодіжна політика. Але кліп дуже швидко почав набирати перегляди. Ми тоді більше орієнувалися на Facebook і за перший тиждень цей кліп отримав там півмільйона переглядів. Після цього керівництво звернуло увагу, що це була зроблена хороша робота. Через місяць після виходу кліпу мені дали 800 грн премії. Але це не головне. Мене тепер навіть часто впізнають через цей кліп», – пояснив ZAXID.NET Віталій Ковалишин.

Віталію Ковалишину належить ідея створення каверу, він їздив районом у пошуку дітей, які мали заспівати пісню, а також займався зйомкою кліпу. Натомість слова пісні «Десь по світу» написав його знайомий Роман Стахнів, який у вересні 2017 року повторно опублікував на своєму YouTube-каналі цей кліп.

«Ми помітили, що наше відео часто перезаливають на свої канали, але я не мав часу тим займатися, тому попросив Романа опублікувати це відео ще й на своєму YouTube-каналі і далі пильнувати за тим. І так вийшло, що саме опубліковане ним відео стало найбільш популярним», – додав Віталій Ковалишин.

Він також зазначив, що готує до майбутнього Дня незалежності схоже відео, однак поки не розкриває деталей щодо проекту.

Зазначимо, оригінальний кліп «Despacito» Луїса Фонсі досі залишається лідером за кількістю переглядів за всю історію YouTube – станом на серпень 2018 його переглянули майже 5,4 млрд разів. Після запису дрогобицької версії пісні в українському YouTube з'явилися десятки каверів «Despacito» на слова «Десь по світу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук