Керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА усе майно записав на родичів

ЕкономікаО.Г., 8 квітня 201512200

Директор департаменту охорони здоров‘я Львівської ОДА Богдан Чечотка задекларував ₴85 тис.  доходу у 2014 році. Його дружина вказала ₴133 тис. доходу, з яких лише ₴9,4 тис. – це заробітна плата. Решта – дохід від підприємницької діяльності, дивіденди, проценти.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані його декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, Богдан Чечотка не має у власності нерухомості та транспортних засобів. Члени сім‘ї володіють земельною ділянкою на 820 кв. м, будинком – 382,3 кв. м та квартирою – 51,3 кв. м. Також у їх власності є два автомобіля Mercedes-Benz 1992 р.в. та Subaru Legacy 2007 р.в.

Окрім того, на рахунках у банку сім‘я головного медика області має майже ₴457 тис.

Дружина Богдана Чечотки Марія, згідно з даними ЄДР, у 2005 році зареєструвалась приватним підприємцем. Основним видом діяльності вказано спеціалізовану медичну практику. А сам Богдан Чечотка є співвласником ТОВ «Авто Спа Україна», яке зареєстровано у Миколаєві. Його внесок до статутного фонду становить майже ₴800 тис. Основним видом діяльності ТОВ вказано «технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів».

Нагадаємо, до призначення на посаду директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА, Чечотка працював головним лікарем Миколаївської ЦРЛ Львівської області. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук