Керівництво Південно-Західної залізниці отримувало до зарплати по ₴100-700 тис. доплати

Помічниця керівника заробила майже півмільйона гривень

ЕкономікаО.Г., 25 лютого 201619600
Олексій Кривопішин

Керівництво Південно-Західної залізниці у 2014 році, коли курс долара становив 15 грн, отримало величезні доплати у розмірі від 100 до 500 тис. грн кожен при середньомісячному окладі в 5 тис. грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на результати перевірки Департаменту внутрішнього контролю «Укрзалізниці».

Доплати переважно отримували у формі одноразових заохочень. Наприклад, директор з фінансових та економічних питань Сергій Горілей (оклад 7212 грн/міс), який нещодавно відзначився закупівлею зіпсованих протигазів, у 2014 році отримав понад 700 тис. грн. Горілея «заохотили» на майже 504 тис. грн, окрім того отримав ще компенсаційних виплат на 224,4 тис. грн.

Тодішній начальник залізниці Кривопішин О.М. при окладі в 11340 грн/міс. отримав понад 600 тис. грн «інших видів нарахувань у тому числі заохочувальні компенсаційні виплати». Помічник начальника залізниці Погребинська Т.В. при окладі в 5256 грн/міс. отримала понад 463,2 тис. грн, з яких понад 315 тис. грн – одноразові заохочення.

Довідка про зарплату керівників Південо-західної залізниці у 2014 (Натисність, щоб збільшити) 

«Таким чином, в той час, коли на залізниці спостерігається тенденція зниження обсягів реалізованих послуг та падіння продуктивності праці, зменшення грошових надходжень і погіршення фінансового стану, встановлюється режим неповного робочого тижня працівникам з неробочими днями по п’ятницям, здійснення систематичного матеріального заохочення працівників (в основному керівного складу залізниці та працівників служб управління) свідчать про прийняття керівництвом залізниці неправомірних та неефективних управлінських рішень, які погіршують техніко-економічні характеристики залізниці», - йдеться у висновку фінінспекторів.

Під час проведення перевірки в бухгалтерії Південно-західної залізниці раптово вийшла з ладу автоматизована система обліку заробітної плати. Але після опрацювання документів вручну, перевірка встановила, що керівництво залізниці часто заохочує своїх працівників преміями. Проте усі пояснення, за що працівнику платять велику премію, «містять загальні фрази, без конкретизації виконаних особливих завдань конкретними працівниками». До того ж, подання на заохочення не погоджені з профспілками.

У 2014 році Південно-західною залізницею керував Олексій Кривопішин, який нещодавно став радником міського голови Києва. Після звільнення Кривопішина за корупцію, на залізниці обов’язки керівника виконує Володимир Тягульський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук