Кількість пасажирських поїздів між Росією та Україною скоротилася вдесятеро

У новому графіку Російської залізниці, який почав діяти з червня, кількість поїздів з Росії до України скорочено з більш ніж сотні до всього лише дев'яти. Фактично, залізничні пасажирські перевезення між Росією та Україною за останні три місяці впали на 70 відсотків.

Про це заявив віце-президент Російської залізниці Михайло Акулов, пише «РИА-Новости».

«Мінус 70% за останні три місяці. Січень-лютий були ще нормальні», - сказав Акулов, відповідаючи на питання, наскільки знижується пасажиропотік на поїздах між Росією і Україною.

Він зазначив, що РЖД забезпечують попит на перевезення, а українські потяги безперешкодно працюють на всіх маршрутах до Росії.

За словами Акулова, через Україну до окупованого Крим пасажиропотік невеликий. При цьому з травня продано вже 72 тисячі єдиних квитків на альтернативний російський маршрут до Криму – через Анапу. Єдині квитки об'єднують залізничне, поромне і автобусне сполучення.

У новому графіку 2014-2015 років, який почав діяти з червня, РЖД призначили всього дев'ять поїздів у сполученні з Україною, тоді як в минулорічному графіку руху поїздів таких поїздів було передбачено аж 103, в тому числі 45 поїздів – у напрямку Криму.

Нагадаємо, в березні-квітні 2014 року Укрзалізниця скоротила об’єми пасажирських перевезень між материковою частиною України і тимчасово окупованою територією АР Крим в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року на 40,7% - до 493,7 тис. пасажирів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук