<

Кінофестивалем «Молодість» має зайнятися Кабмін, - Стець

КультураК.С., 25 червня 20151000
Кінофестивалем «Молодість» має зайнятися Кабмін, - Стець

Черговий, 45-й, Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» цього року пройде з 24 жовтня по 1 листопада. Про це повідомив директор кінофестивалю Андрій Халпахчі.

«Фестиваль "Молодість" є однією з найбільших культурних платформ в Україні і цього року ставить перед собою вагоме завдання - за допомогою кінематографа та інших культурних програм вплинути на формування нового суспільства», - зазначив Халпахчі.

Цього разу вперше до орагнізації фестивалю долучився міністр інформаційної політики України Юрій Стець. Він вважає, що кінофестиваль має стояти окремим рядком у програмі фінансування Кабінету міністрів України.

«Я очікую, що кінофестиваль "Молодість" не буде від року до року постійно думати про те, буде фестиваль чи ні, знайдуться гроші чи ні, а це буде велика, якісна, професійна робота держави з підтримки подібних проектів, що це буде закладено на десятки років уперед. За будь-яких обставин Андрій Халпахчі і люди, які створюють цей кінофестиваль, не мають залежати від прізвища того чи іншого міністра. Це має бути державна програма, яку має підтримати Кабінет міністрів і яку має підтримати Верховна Рада», - наголосив Стець.

Він також додав, щоб Державна програма розвитку інформаційного простору набула статусу документа, в якому буде зазначена, у тому числі, і важлива роль кінофестивалю «Молодість».

Нагадаємо, Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» - один із найбільших кінофестивалів в Україні. Він насамперед зосереджує увагу на дебютних роботах молодих кінематографістів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук