Китайські інвестори купили державний Український банк реконструкції і розвитку

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 листопада 20163720

Державний пакет 99,9945% акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР) проданий за стартовою ціною – 82,827 млн грн, повідомив ведучий аукціону, який відбувся в середу, 30 листопада, у Фонді державного майна України.

За його даними, Фонд отримав заявку на участь в аукціоні лише від одного покупця, тому вказаний об'єкт може бути проданий безпосередньо йому за запропонованою ним ціною, але не нижчою за стартову, поінформувало агентство «Інтерфакс-Україна».

Ведучий аукціону не назвав імені покупця. У той же час оголошення умов аукціону паралельно перекладалося на китайську мову.

Згодом голова ФДМУ Ігор Білоус сказав, що покупцем УБРР виступила китайська товарна біржа Bohai Commodity Exchange (BOCE).

Попередній аукціон з продажу цього пакета був запланований на 22 квітня зі стартовою ціною 118,902 млн грн. Однак аукціон не відбувся у зв'язку з відсутністю покупців.

УБРР був заснований в 2004 році для розвитку як корпоративного, так і малого та середнього бізнесу шляхом середньо- і довгострокового кредитування. Його власником спочатку була Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, потім – Державна інвестиційна компанія. У 2013 році банк був переданий Міністерству фінансів, а уряд Миколи Азарова передбачав створити на його основі Банк розвитку.

УБРР на початок жовтня 2016 року обіймав 100-е місце серед 100 діючих українських банків за розміром активів – 118,721 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук