Китайські інвестори зацікавилися будівництвом сміттєпереробного заводу на Львівщині

ЕкономікаОксана Панчишин, 22 червня 20169850

Китайські бізнесмени зацікавлені в будівництві на Львівщині сміттєпереробного заводу. Також вони виявили інтерес і в подальшій співпраці у паливно-енергетичній сфері. Про це йшлося сьогодні, 22 червня, на зустрічі в ЛОДА з китайськими підприємцями.

Зокрема, про намір розташувати на Львівщині своє виробництво розповіла менеджер компанії «Beijing Amenthyst-Light Science» Гуо Суфен: «Ми готові розташувати тут наші виробничі потужності. Проте наше найбільше зацікавлення – це будівництво сміттєпереробного заводу», передає прес-служба ЛОДА.

Своєю чергою, голова ЛОДА Олег Синютка додав, що будівництво такого заводу є дуже актуальним на сьогодні і Львівська ОДА готова розглянути усі можливі форми співпраці. «Ми підшукаємо вам земельну ділянку, поінформуємо про складові сміття і допоможемо в отриманні дозвільних документів, пов’язаних з екологічною безпекою», – запевнив очільник області.

«Ми усвідомлюємо, що Україна, яка відкриває свої міжнародні ринки, відіграє надзвичайно важливу роль на східному і світовому ринках. Тому ми звертаємо велику увагу на співпрацю з вашою державою, зокрема у паливно-енергетичному секторі», – додала менеджер консорціуму виробників енергоощадних ламп Ву Джао.

Під час зустрічі також лунали пропозиції китайських компаній щодо будівництва заводу з виготовлення освітлення, очистки стічних вод, енергоощадних технологій тощо.

Нагадаємо, у Львові уже визначилися з ділянкою, де можна збудувати сміттєпереробний завод. Розташована вона за 40 км від міста – це колишній промисловий кар'єр в Миколаївському районі. Але наразі земля має орендаря, з яким треба домовитися, потім межі ділянки слід погодити з обласною владою. 

Допоки визначаються з ділянкою, паралельно шукають гроші на будівництво заводу. В Ратуші переконують – вирішити проблему львівського сміття можна лише у співпраці з Євросоюзом. Ведуть переговори про кредит з Європейським інвестиційним банком, які тривають ще від 2013 року. Йдеться орієнтовно про 40 мільйонів євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук