«Київ Модерн-Балет» покаже у Львові  «Лускунчика»
Культура

«Київ Модерн-Балет» покаже у Львові «Лускунчика»

Катерина Сліпченко, 6 лютого 2015 559 0
фото kvartal-concert.com

До Львова 26 лютого приїде відомий театр  «Київ Модерн-Балет» під керівництвом Раду Поклітару.

Шанувальників театру добре знають роботи цього непересічного хореографа. Не так давно у нашому місті театр показав виставу  «Кармен». Тепер на глядачів чекає ще один класичний твір у традиційно модерному прочитанні. Цього разу «Київ Модерн-Балет» привезе «Лускунчик».

«Лускунчик –  чи не наймасштабніший твір  видатного хореографа. Балет приголомшує небаченою розкішшю костюмів і декорацій, приголомшує режисерськими новаціями, підкорює влучними психологічними спостереженнями, - наголошують організатори гастролей.

Казку  «Лускунчик і Мишачий король» Раду Поклітару переосмислює зовсім незвичним  чином. Це не солодка різдвяна історія, а складна, містична фантазія великого романтика, «живописця внутрішнього світу» Ернста Теодора Амадея Гофмана. 

Фантазер, романтик та руйнівник стилістичних та хореографічних табу, Поклітару «говорить» на рівних з Шекспіром, Бізе, Прокоф’євим і Чайковським і створює свій танець – зухвалий, парадоксальний, витончено-пронизливий.  

Його мистецтво, об’єднуюче класику та модерн, завоювало увагу всього балетного світу. Мета Поклітару – зробити балет по-справжньому яскравим, емоційним, видовищем, здатним пронизати серце кожного. Його вируюча фантазія перетворила хореографію на каскад неймовірних пластичних прийомів. Роботи його трупи доводять, що можна нескінченно насичувати балет дією, емоціями і безперервним рухом, - наголошують організатори.

Вистави театру завжди користувалися у Львові не аби яким усіхом. Не стане, мабуть, винятком і «Лускунчик».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук