Київські художники «децентралізували» стріт-арт

Фестиваль «Республіка» оформив зупинки у Броварах, Демшині та Патринці

КультураД.Ц., 23 червня 20164090
Київські художники  «децентралізували» стріт-арт
Зупинка у Броварах

У населених пунктах Бровари, Демшин і Патринці командою фестивалю «Республіка» був реалізований «Проект з децентралізації вуличного мистецтва», в рамках якого зупинки транспорту в цих селах були прикрашені килимами. У ньому взяли участь Яна Шпачинська (Zapaska) і київська художниця Аня Звягінцева. 

Мету проекту керівник фестивалю «Республіка» Андрій Зоїн пояснив свою ідею Cultprostir: «Нам давно здавався несправедливим той факт, що все стріт-арт проекти як правило проходять у великих містах, а райцентри і села залишаються за бортом. Ми вирішили виправити це і зробити проект в глухих подільських селах (наприклад, там, де ми жили ці 3 дні, не було мобільного зв'язку). Оскільки ми затівали все це не для себе і свого творчого его, а для людей, які проживають в цих селах, ми відмовилися від складних концепцій і просто прикрасили килимами сільські зупинки: де могли, вішали килими, а де це було технічно неможливо, малювали. Крім чисто декоративної мети, проект також виконував актуальну сьогодні функцію енергозбереження: утеплена килимом зупинка здатна взимку обігрівати людей своїм теплом». 

Зупинки в трьох селах були прикрашені в різних стилях. Зупинка в Броварах була з профнастилу, тому, за словами Андрія Зоїна, було вирішено намалювати на ній килим із великими червоними трояндами на чорному тлі.

Фото фестивалю «Республіка» 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук