Київський актор ініціював створення «культурно-гуманітарних батальйонів»

КультураДарина Цвях, 18 серпня 20147450

Актор театру на Подолі, громадський активіст  Олександр Фоменко ініціював формування «культурно-гуманітарних батальйонів». Робоча назва проекту «Новий Донбас».

Олександр повідомив Cultprostir, що метою батальйонів є активна співпраця з населенням звільнених від терористів східних регіонів країни у відбудові інфраструктури, будинків, шкіл, лікарень, тощо. А також культурна програма і налагодження діалогу: кінопокази, виступи артистів, дискусії, публічні обговорення.

Зокрема Олександр Фоменко закликав долучитись до ініціативи колег:

«З огляду на ситуацію, що складається на сході країни, ми розпочинаємо формування так званих «культурно-гуманітарних  батальйонів», мета яких – робота з мешканцями звільнених від терористів українських міст.

Найближчим часом відбудеться зустріч із послами Європейських країн, які готові підтримати проект.

Звертаємось до всіх активних громадських ініціатив і об’єднань, а також до всіх небайдужих активістів. Сьогодні східні міста, після звільнення, лишаються сам на сам без світла, води, їжі. Українські війська крокують далі, а люди лишаються наодинці із питаннями: що відбувається, і де правда. Підтримати цих людей – це наша місія і обов’язок».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук