Київський політехнічний інститут першим в Україні готуватиме магістрів-конфліктологів

Національний технічний університет «Київський політехнічний інстетут імені Ігоря Сікорського» , за сприяння Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, першим в Україні почне готувати магістрів з конфліктології та медіації, повідомила прес-служба навчального закладу.

Програма започатковується в межах спеціалізації «Соціологія». Перший набір на неї буде зроблено вже цього року. Поки що планується набрати 30-40 осіб, половина з усіх місць будуть бюджетними, студентів навчатимуть фахівці з Німеччини та Великобританії, повідомив телеканал новин «24». Навчатися майбутні магістри в сфері врегулювання конфліктів і медіації будуть один рік чотири місяці. Відповідні навчальні й робочі програми вже підготовлено і затверджено, йдеться в повідомленні університету.

«Підготовка таких фахівців є для нашої держави питанням надзвичайно нагальним, адже в умовах соціально-економічної нестабільності та зважаючи на реалії неоголошеної війни, яка триває в Україні, значно зросла потреба в людях, які не лише мають практичний досвід сприяння розв’язанню конфліктів на різних рівнях і в різних сферах, але й володіють ґрунтовними теоретичними знаннями та інформацією про закордонні напрацювання в цьому напрямі», – наголосили в навчальному закладі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук