Колектив Львівської опери ініціював громадське обговорення щодо призначення директора

КультураК.С., 17 лютого2770
Колектив Львівської опери ініціював громадське обговорення щодо призначення директора

Колектив Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької ініціював проведення громадських обговорень, під час яких творчий колектив, а також усі присутні матимуть можливість почути претендентів на посаду гендиректора театру.

Громадські обговорення відбудуться у понеділок, 20 лютого, о 18.00 у великій сесійній залі Львівської міської ради. Ініціатори обговорень запрошують до участі усіх кандидатів на посаду генерального директора; працівників театру; представників громадських організацій представників влади та загалом усіх, кого цікавить доля театру.

На посаду керівника Львівського театру опери та балети ім. Соломії Крушельницької є сім кандидатів: Роман Ковальчук, Олег Петрик, Орест Щудло, Євген Лавренчук, Олег Федик, Василь Вовкун, Олександр Драган. Четверо з семи кандидатів є працівниками театру.

«Ми ініцювали обговорення з одніє метою: це можливість для працівників театра та громадськості почути кандидатів, адже та процедра яка запропонована новим законом такої можливості не дає. Ми розуміємо, що ми не маєм впливу на остаточний вибір комісії, але хотіли би принамні знати, якми є програми розвитку театру у претендентів, хочемо мати можливість поставити їх запитання», - розповів ZAXID.NET працівник театру Василь Надюк, один із ініціаторів обговорень.

Тим часом 17 лютого, у Львівській опері відбудулися урочистості з нагоди виходу на пенсію багатолітнього керівника театру, заслуженого працівника культури України 73-річного Тадея Едера. Він очолював театр із 1998 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук