Колишній бухгалтер хоче видобувати нафту й газ у двох районах Львівщини

ЕкономікаО.Г., 22 вересня 201511731

Львівська облрада погодила ТОВ «Захід Енергоресурс» отримання спецдозволу на користування нафтогазоносними надрами. За відповідне рішення депутати проголосували сьогодні, 22 вересня, під час засідання сесії.

«Захід Енергоресурс» хоче отримати спецдозвіл на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Соколовецького родовища нафти і газу, яке знаходиться на території Стрийського та Сколівського районів Львівської області.

До проекту рішення були зауваження начальника юридичного відділу облради Андрій Мельника, оскільки, згідно із законодавством, компанії повинні звертатися до Держгеонадра України щодо надання спецдозволу, а Держгеонадра самостійно отримувати усі необхідні погодження, в тому числі погодження Львівської облради.  Незважаючи на зауваження, депутати таки проголосували «за».

ТОВ «Захід Енергоресурс» зареєстровано у грудні 2013 року в місті Стрий. Власником є Ігор Данилів, який ще у січні 2013 року шукав роботу.

У розділі «досвід роботи» 32-річний Данилів вказав, що працював спеціалістом з продажу страхових продуктів і керував офісом в некомерційних структурах. Також він працював бухгалтером у ПП «Карпати-Ресурс». Під час виборів у 2014 році Ігор Данилів входив до виборчої комісії (від УДАРу).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук