Комісія ЛОР з питань культури вирішила розібратися із Галереєю мистецтв

Тарас Возняк: «Музеї не закриваються, а розбудовуються»

18 серпня комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації заслухала інформацію про ситуацію, що склалася з Львівською національною галереєю мистецтв ім. Бориса Возницького, - йдеться на сайті ЛОР.

Як пояснили члени комісії, розгляд питання «Про збереження спадщини Героя України Бориса Возницького» зумовлене заявою директора галереї мистецтв Тараса Возняка про зникнення стародруків, а також кадрові зміни у мистецькому закладі.

ZAXID.NET попросив Тараса Возняка прокоментувати звинувачення, зокрема закиди про те, що була знята охорона у замках та про закриття музеїв у районах.

«На засіданні комісії були працівники галереї, які розповіли про те, що ми робимо. Щодо спадщини Бориса Возницького, то треба спочатку розібратись про що йдеться. Якщо про наукову спадщину, то ми випустили книгу, присвячен Возницькому, встановили таблицю, провели конференцію. Що ще?», - сказав він.

«В нас відбулися певні структурні зміни. Музеї не закриваються, а розбудовуються. Щодо структурних змін, то їх затверджує не директор галереї, а міністр культури Євген Нищук. Так само він підписує і зміни штату. Я думаю, що депутати просто не мають повної інформації», - додав він.

Комісія ухвалила рішення для глибшого вивчення роботи картинної галереї провести 22 вересня розширений «круглий стіл» за участю чинного керівника галереї Тараса Возняка, її екс-директора Лариси Разінкової-Возницької, керівників фракцій обласної ради, представників правоохоронних органів, громадськості та ЗМІ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук