Компанія Ріната Ахметова «Метінвест» оголосила про дефолт

ЕкономікаАК, 9 квітня 20158360
Компанія Ріната Ахметова «Метінвест» оголосила про дефолт

Гірничо-металургійна компанія «Метінвест», якою володіє український мільярдер Рінат Ахметов, оголосила 8 квітня про стан дефолту. Про це йдеться у прес-релізі «Метінвесту», присвяченому фінансовим результатам компанії за 2014 рік і опублікованим 8 квітня.

«Паралельно з сьогоднішньою публікацією фінансових результатів за 2014 група оголосила про те, що вона перебуває в стані дефолту, і починає три проекти з отримання згоди від власників своїх облігацій з термінами погашення в 2015-м, 2017-м і 2018-му роках. Метою даних проектів є відстрочка погашення основної суми боргу за облігаціями з терміном погашення 20 травня 2015, а також отримання згоди від держаталей облігацій на відмову від свого права висувати вимоги у зв'язку з певними настали і майбутніми випадками дефолту за облігаціями з термінами погашення в 2015- м, 2017-м і 2018-му роках», - йдеться в повідомленні (.pdf) «Метнівесту».

Група також повідомила про переговори з кредиторами по передекспортного фінансування, однією з метою яких є отримання відмови від пред'явлення вимог у зв'язку з невиконанням деяких зобов'язань групи.

У березні група вже спробувала одержати додаткову згоду кредиторів по передекспортного фінансування щодо часткової відстрочки березневих і квітневих платежів за основними сумами кредитів. Тоді згоду від 100% кредиторів так і не було отримано, що призвело до дефолту по оплаті на загальну суму 113 млн дол. Цей дефолт тривав і на дату публікації звіту (8 квітня 2015).

«Метінвест» - вертикально інтегрована гірничодобувна група компаній. У неї входять видобувні і металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, Європі та США, група також має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків. Основні акціонери «Метінвесту» – група СКМ Ріната Ахметова (71,24%) і «Смарт-холдинг» нардепа Вадима Новинського (23,76%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук