Конституційний суд скасував обмеження максимальної пенсії військових

Конституційний суд України скасував обмеження максимальної пенсії військових до 10,74 тис. грн. Таке рішення Конституційний суд опублікував в п’ятницю.

«Визнати такими, які не відповідають Конституції України, положення закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» ... частини 7 статті 43, згідно з якою максимальний розмір пенсії ... не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів ... 10,74 тис . грн», – йдеться в рішенні КСУ.

Також Конституційний суд визнав неконституційним перше речення ч.1 ст.54, відповідно до якої в період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року особам, які працюють на посадах, передбачених законами України «Про державну службу» та «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», призначена пенсія або щомісячне довічне грошове забезпечення не виплачується.

КСУ в своєму рішенні вказав, що оспорювані положення закону визнані неконституційними і втрачають свою дію з моменту прийняття Судом цього рішення. Рішення КСУ є обов’язковим до виконання на території України і не може бути оскаржене.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук