«Концерн-Електрон» продав Львову «швидку» за ₴750 тис.

ЕкономікаО.Г., 3 червня 201516080

Комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» придбало автомобіль швидкої медичної допомоги за ₴750 тис. у заводу «ЕлектронМаш» ДП ПАТ «Концерн-Електрон».

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», це має бути автомобіль швидкої допомоги типу В, тобто який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними. Рік виготовлення «швидкої»  – не раніше 2013 року.

Медичний салон автомобіля буде обладнаний ношами-каталкою, системою стаціонарного постачання кисню, кондиціонером, вакуумним матрацом, пристроями для іммобілізації, оксиметром, дефибрілятором, устаткованням для ін’єкцій та вливань, апаратом штучної вентиляції легень з ручним приводом та іншим.

Очікувана вартість закупівлі становила ₴750 тис. Саме за стільки запропонував автомобіль «Концерн-Електрон». Його єдиний конкурент – ТОВ фірма «Гал-Дизайн» – пропонував «швидку» за майже ₴818 тис.

За даними SMIDA за 2014 рік, понад 30-ма % акцій ПАТ «Концерн-Електрон», якому належить завод «ЕлектронМаш», володіє менеджмент. Зокрема, голова правління концерну Юрій Бубес володіє 5,8%, голова наглядової ради Віктор Рибинок – 4,8%, заступник голови наглядової ради Сергiй Медведєв – понад 5%, член правління Орест Яремчук – 4%, член наглядової ради Олег Руденко – 2,2%, заступник голови правління Віктор Медведєв – 2%.

Окрім того, заступник голови правління концерну Сергій Мартьянов володіє 0.0061%. Він також є чоловіком відомої львівської судді Світлани Мартьянової.

Власники решти 70% акцій ПАТ «Концерн-Електрон» в SMIDA не розкриваються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук