Концерт гурту «Король і Шут» сьогодні у Львові таки відбудеться

Культура21 лютого 20110

Концерт гурту «Король і Шут» у Львівському цирку, запланований сьогодні на 19:00, відбудеться, повідомив Дмитро Новіков, директор-розпорядник компанії-організатора українського туру гурту «Інтерконцерт-Захід».

«Після усіх публікацій, що з’явилися у ЗМІ, в нас була зустріч на рівні управління культури, нас і керівництва цирку. Там все це обговорювалося, що нічого сатаністського немає, а дозволи усі на концерт отримані. Перешкод ніяких не було. Після цього ми написали листа панові Цимбалюку, панові Панькевичу і панові Бурко з поясненням того, що гурт – зовсім не такий, яким його хочуть показати, і все», - повідомив Дмитро Новіков у коментарі для ZAXID.NET 21 лютого.

Водночас Дмитро Новіков наголосив, що попри те, що концерт гурту «Король і Шут» усе-таки відбудеться, попередня «буря в стакані» могла призвести до того, що багато батьків не захотіли забезпечити своїм дітям можливість потрапити на виступ гурту. Насамперед, із цим представник «Інтерконцерт-Захід» пов’язав той факт, що наразі продано лише близько половини квитків на концерт.

«Після завершення туру ми будемо консультуватися зі своїм адвокатом і з юристами, яким чином це можна зробити (звернутися до суду – ред.), адже таких людей без розуму та совісті треба ставити на місце. Виходить, що люди в обласній раді, замість того, щоб займатися проблемами міста та області, зайнялися якоюсь надуманою проблемою, яку вони самі й вигадали», - додав Дмитро Новіков.

Нагадаємо, 10 лютого до голови Львівської обласної ради звернулася депутат обласної ради Ірина Сех щодо запланованого на 21 лютого 2011 року у приміщенні Львівського державного цирку концерту московського гурту "Король и Шут", під час якого "музиканти" мають намір презентувати свій новий альбом під назвою "Театр Демона". Водночас, голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк також висловився проти виступу російської групи «Король и Шут».

15 лютого у коментарі ZAXID.NET директор-розпорядник компанії «Інтерконцерт-Захід» Дмитро Новіков надіслав виданню копію гастрольного свідоцтва на концерт у Львівському цирку. Документ був погоджений управлінням культури Львівської ОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук