Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні

ЕкономікаРоман Ганкевич, 25 травня 20174640
Кубів заявив про зацікавленість Кореї у розвитку інфраструктури 4G і 5G в Україні

Південна Корея може інвестувати в розвиток зв'язку четвертого і п'ятого покоління (4G i 5G), що забезпечують високошвидкісний доступ в інтернет в Україні. Про це повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Обсяги взаємної торгівлі та інвестицій в Україні з боку Республіки Корея поки не є значними, і саме час змінити цю ситуацію і виробити ефективну співпрацю. Особливо в сфері розвитку інформаційної інфраструктури для 4G і 5G в Україні. Це є одним з найважливіших пріоритетів роботи уряду і Мінекономрозвитку, а Корея є визнаним світовим лідером у цій сфері», – сказав міністр Степан Кубів.

Корейська сторона відзначила прогрес України на шляху реформ і поліпшення інвестиційного клімату. «Ми бачимо прогрес України на шляху до поліпшення інвестклімату. Ми також розуміємо, що незабаром ці зміни дадуть значний поштовх для економіки і розвитку вашої країни», — підкреслив член ради директорів корейського офісу ЄБРР в Україні Сунмін Пак.

Слід зазначити, що Республіка Корея за 2016 рік посідає п’яте місце серед торговельних партнерів України поміж країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону з товарообігом – $669 млн. Україна найбільше експортує до Кореї продукцію машинобудування, сталь, текстиль, рибу. Імпорт до України переважно складається з промислового обладнання, нафти, залізної руди, хімікатів, деяких видів продовольства. Станом на початок 2017 року в економіку України залучено $207,7 млн. корейських інвестицій. У 2016 році відбувся приріст корейських інвестицій обсягом $46,4 млн.

Нагадаємо, що Нацкомісія встановила вартість ліцензій на 4G для операторів. Раніше повідомлялося, що уряд планує запровадити 4G в Україні до кінця 2017-го року. Мобільні оператори заявили, що готові до цього.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук