Козицький скупив нафтогазові родовища
Економіка

Козицький скупив нафтогазові родовища

На аукціоні львівський бізнесмен витратив понад ₴20 млн

О.Г., 29 липня 2015 3743 3
Зіновій Козицький

Державна служба геології та надр України продала п'ять спецдозволів на видобуток нафти й газу за майже ₴38,5 млн. Чотири спецдозволи – на промислову розробку на території Львівщини.

Як зазначають представники Української універсальної біржу, яка проводила аукціон, найбільший ажіотаж викликав спеціальний дозвіл на користування Рудниківською площею (Миколаївський, Жидачівський, Пустомитівський райони). Зі стартової ціни у більш ніж ₴295 тис. за рекордні 1125 кроків ціна зросла до майже ₴11,6 млн.

Цей результат аукціону є абсолютним рекордом за всі часи незалежності України. Переможцем торгів по Рудниківській площі стало ПП «Проект-Буд», яке належить львівському бізнесмену Зіновію Козицькому, пише «Інтерфакс».

Переможцем торгів по Бунівской площі, що у Яворівському та Мостиському районах, стало ТОВ «Горизонти», яке придбало спецдозвіл за майже ₴3,3 млн при стартовій ціні ₴0,137 млн. Співвласниками фірми є Зіновій Козицький та чех Карел Комарек.

Ще одна компанія Козицького - ПП «Нордік» придбало спецдозвіл на Колодницьку площу (Стрийський район) за майже ₴6,3 млн при стартовій ціні ₴0,149 млн.

Четвертий спецдозвіл на видобуток на території Львівської області, на Батинецько-Перешпинську площу, отримало ТОВ «Газ Ойл Інвестментс» за майже ₴0,77 млн при стартовій ціні ₴0,73 млн. Компанією володіє Василь Стець із села Солонка та ізраїльська «Едвансд Текнікал Джіолоджікал Консалтинг ЛТД».

П’ятий проданий спецдозвіл – на промислову розробку нафтогазового родовища у Харківській області. Його придбало ТОВ «Нафтогазрозробка» Ріната Ахметова за ₴16,6 млн при стартовій ціні ₴5,1 млн.

Львівський бізнесмен Козицький працював психотерапевтом в районній лікарні, а на початку 90-х зайнявся бізнесом – торгував медикаментами та медобладнанням. Навіть відкрив приватну клініку.

Потім Козицький почав займатися газовим бізнесом. Підконтрольні йому компанії станом на 2014 рік володіли 4 спецдозволами на нафтогазові надра у Львівській області, однак їх термін дії закінчився у кінці минулого року та у січні цього року. Станом на березень його фірма «Західнадрасервіс» мала один діючий спецдозвіл на геологічне вивчення на Львівщині, дійсний до 14 серпня 2017 року.

Окрім того, Козицький займається альтернативною енергетикою. Зокрема, ТОВ «Еко-Оптіма» (власниками є Зіновій Козицький, його сини Максим та Степан та Ярослав Шпак) запустило у лютому першу чергу найбільшої в українських Карпатах вітроелектростанції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук