Кращі музейники Львова отримали грошові премії з нагоди Дня музеїв

КультураОльга Гринько, 18 травня 20173160

Кожного року до Дня музеїв у Львові обирають кращих працівників музейної сфери. У четвер, 18 травня, церемонія відзначення відбулася у приміщенні Львівського історичного музею. Розмір премії у кожній номінації – 25 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Хочу подякувати усім тим, хто за цей рік зробив найбільше і зробив найкраще. Ще в радянські часи було таке правило, що матеріальні відзнаки отримували люди, які зробили технічну чи будівельну працю, а люди мистецтва, вважалось, що вони вільні, їм багато не потрібно. Культура завжди була збоку. Я вважаю, що це не правильно. Мешкаючи у культурній столиці України, ми повинні стимулювати людей до творчості, до творення, до генерування нових ідей. Ми вносимо свою маленьку лепту, як громада міста Львова», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року переможцями конкурсу стали:

Бонь Віра Лук’янівна – старший науковий працівник Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка у номінації «Збереження музейного фонду» за збереження музейних надбань.

Дуткевич Ірина Збігнєвна – художник-реставратор першої категорії Національного музею – меморіалу «Тюрма на Лонцького» у номінації «Збереження музейного фонду» за розвиток реставраційної лабораторії та реставрацію паперових артефактів.

Собуцька Любава Андріївна – завідувач відділу «Народне мистецтво» Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького у номінації «Популяризація фондових збірок» за організацію виставки «Гуцульське Різдво»

Тимків Світлана Михайлівна – головний зберігач фондів Львівського музею історії релігії у номінації «Науково-видавнича діяльність» за науково-популярне видання «Скарби Львівського музею історії релігії»

Авторська група у складі старших наукових співробітників Львівського історичного музею: Кошів Руслан Олегович та Слободян Петро Васильович у номінації «Розвиток музейного маркетингу» за грантовий проект «Реставрація чорної кам’яниці на пл. Ринок у Львові» та співпрацю з міжнародними фондами та інституціями.

Ленцик Наталія Іванівна – старший науковий співробітник Львівського історичного музею у номінації «Впровадження нових форм роботи, інноваційна діяльність музеїв» за реалізацію інноваційних та інтерактивних проектів.

Нагадаємо, Міжнародний день музеїв — щорічне свято, яке відзначається 18 травня. У цей день більшість музеїв працюють безкоштовно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук