Кращі музейники Львова отримали по ₴25 тис. премії

Головні новини Львова 18.05Ірина Ващишин, 18 травня 2018, 19:40 612 0

До Дня музеїв у Львові привітали кращих працівників цієї сфери. Церемонія відбулася у Львівському музеї імені Івана Франка. Переможці отримали від міста премії по 25 тисяч гривень.

«Я би дуже хотів, щоб в наші музеї стояли черги відвідувачів, тому що гості, які приїжджають до Львова, милуються архітектурою. Але вони би хотіли на повні груди вдихнути також і ту атмосферу, яка передається через твори мистецтва», ‒ зазначив під час нагородження переможців міський голова Львова Андрій Садовий.

Львів — єдине місто в Україні, яке саме так відзначає Міжнародний день музеїв. Цей конкурс відбувається з 2011 року.

«Ми сердечно вітаємо усіх колег з професійним святом. Ми мислимо себе, як живий музей, але дуже-дуже дякуємо вам за те, що ви робите живими інші музеї Львова. Хай ця галузь квітне, хай до нас приходять нові відвідувачі», ‒ звернувся до своїх колег директор літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз.

Цьогоріч на 6 номінацій подалося 26 претендентів. Переможців визначили 10. Це три авторські групи і три музейники.

У номінації «Збереження музейного фонду»:

творча група Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького у складі:

• Магінський Любомир Володимирович, завідувач реставраційної майстерні темперного живопису,

• Дубницька Іванна Євгеніївна, завідувач сектору темперного малярства науково-дослідного реставраційного відділу,

• Мельник Ірина Федорівна, художник-реставратор вищої категорії — за комплексну реставрацію «Загорівсько-Вощатинський іконостас» (1722) славетного українського живописця доби бароко Йова Конзелевича (1667−1740).

У номінації «Популяризація фондових збірок»:

авторська група Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького у складі:

• Жеплинська Оксана Львівна, завідувач відділом українського мистецтва ХІХ-початку ХХ ст.,

• Зілінко Роман Ігорович, завідувач відділом виставково-експозиційної та науково-освітньої роботи за проект «Портрети міста. Львів кінця ХVІІІ- першої половини ХІХ ст.».

У номінації «Міжнародна діяльність»:

авторська група Львівського історичного музею у складі:

• Чмелик Роман Петрович, директор, Львівського історичного музею,

• Хавалко Світлана Зіновіївна, головний зберігач фондів — за вагомий внесок у реалізацію міжнародних проектів та виставок у музеях Польщі та Литви: «Замки і палаци України», «Львів у графіці» «Відновлення пам’яті. 150-річчя з дня народження князя кардинала Адама Стефана Сапєгі», «2900 років Національного закладу ім. Оссолінських, «Розвіяні чужими вітрами» у співпраці з польськими та литовськими музейними інституціями.

У номінації «Розвиток музейного маркетингу»:

• Крамар Катерина Степанівна, учений секретар Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка — за організацію маркетингових заходів з метою залучення відвідувачів та промоції музею.

У номінації «Впровадження нових форм роботи, інноваційна діяльність музеїв»:

• Процак Тарас Зіновійович, завідувач відділом «Музей-Арсенал» Львівського історичного музею — за впровадження нових форм роботи з особливими категоріями відвідувачів.

У номінації «Впровадження нових форм роботи, інноваційна діяльність музеїв»:

• Сірий Руслан Богданович, головний зберігач фондів Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького за реконструкцію та адаптацію електронної архівної програми FotoStation для повного електронного обліку музейної колекції та усіх форм документації в цифровому форматі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук