<

«Круто, коли одна людина має стільки кохання, що його вистачає на цілий стадіон»

Десятки тисяч людей прийшли на концерт пам`яті Кузьми «Скрябіна» у Львові

Головні новини за 22.06Христина Шевченко, 22 червня 2015, 18:38 1745 0

У неділю, 21 червня, на стадіоні «Арена Львів» відбувся концерт пам'яті лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка. 40 тисяч людей запалили вогні в пам'ять про нього. Хіти гурту «Скрябін» заспівали 20 зірок – друзів Кузьми.

Перед початком концерту гурт «Скрябін» відкрив інтригу навколо нового вокаліста гурту. «Буде такий проект. Група «Скрябін» і окремий персонаж, окремий вокаліст. Тобто це буде Женя Толочний чи Женя Галич, загалом «Скрябін» і друзі», – зазначив гітарист гурту «Скрябін» Олексій Зволинський.

Концерт розпочався з виступу Руслани. Також виступили Тарас Чубай, Олександр Положинський, гурт O.Torvald, Фагот (ТНМК), Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Віктор Павлик, гурти «Брати Гадюкіни», «Скай», «Пающіє Труси», «Антитіла», Дмитро Шуров.

Артисти зізнались, дуже переживали перед виступом. Дехто за хвилину до виходу на сцену повторював слова.

«Настільки хвилюючий момент, настільки мені непросто на сцені, я не знала своєї реакції, це міг бути і сміх, і сльози, тому я собі ключові слова записала на долонях», – розповіла співачка Марія Бурмака.

«Ми дуже хвилюємось перед виступом. Я був там щойно перед сценою разом з людьми – це супер, стільки багато світлих облич, я думаю, що це найкраща нагорода для Андрія», – розповів учасник гурту «Брати Гадюкіни» Павло Крахмальов.

Виконавці виконували пісні Кузьми у своїх обробках.

«Дуже круто, що він написав пісню «Шампанські очі» саме для дружин і дуже круто, коли одна людина має стільки кохання, що його вистачає на цілий стадіон, для мене співати його пісні – це все одно, що з ним спілкуватись», – розповів музикант Дмитро Шуров.

Коли дізнався, що загинув Кузьма – всю дорогу в машині слухав його пісні і ввечері в мене були зйомки  я ніяк не міг заспокоїтись, я сів за піаніно і почав грати саме пісню «Мовчати», я відчув зв'язок із цією піснею», – розповів лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Всі люди гуртом співали відомі хіти «Спи собі сама», «Кинули», «Мовчати», «Мам». Також запалили ліхтарики. Багато хто особисто перетинався з Андрієм Кузьменком.

Концерт пам`яті Андрія Кузьменка тривав 4 години.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук