Культурні події на вихідних у Львові

Французький реп, 90-річчя Бориса Возницького та розпис писанок у «Шевченківському гаї»

Головні новини Львова 15.04Оксана Сенишин, 15 квітня 2016, 13:10 0

Гурт «Rapsodie» додасть барв  до «Французької весни». В межах фестивалю у клубі «Ринок зброї під Арсеналом» 16 квітня відлунає концерт французького репу в синтезі з класикою. Гурт «Рапсодія» влаштує неймовірний спектакль, вражаючи інструментальним виконанням в супроводі речитативу. Вони поєднують реп, класичне піаніно, фанк-бас, хіп-хоп та ударні. Один з каналів Франції охрестив гурт титулом «Акустичні таланти». Тепер музиканти влаштовують турне Східною Європою, були у Палестині та у Швейцаріїї.

 «Цього року нашій мережі «Французьких альянсів» запропонували організувати турне цієї групи Україною. Тож їх побачать всі міста, де відбуватиметься «Французька весна», ― зазначив директор «Французького Альянсу» у Львові Бернар Уліат.

До 90-річчя від народження Бориса Возницького двері Галереї мистецтв відчинять. До 90-річчя від народження Героя України у суботу, 16 квітня, Галерея мистецтв безкоштовно відчинить відвідувачам всі свої двері. А це ― 17 відділів, серед яких Золочівський, Олеський, Підгорецький та Жовківський замки, з 60 тис. експонатів, збережених колишнім директором Возницьким. Нагадаємо, Борис Григорович прийшов до галереї понад півстоліття тому ― тоді при ній діяв лише один відділ.

«Таких людей, які би заслужили собі багатолітньою працею на відзнаку від народу, що його називали Ангелом-охоронцем українського мистецтва ― то таких людей за всю історію, ну, напевно, одиниці», ― розповіла заступник директора Галереї мистецтв Іванка Новаківська.

Навчитися писати писанку можна у музеї «Шевченківський гай». Впродовж двох вихідних цього і наступного тижня народні майстрині, а разом з ними і знана писанкарка Віра Манько дадуть майстер-класи. Дітям розтлумачать символізм орнаментів та забезпечать необхідним матеріалом: писачками та яєчною шкаралупою.

«Вартість майстер-класу 30 гривень. Триватиме він... ну, одну писанку розписують до півтори години», ― уточнила науковий співробітник музею Аня Куришко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук